Kredibankan.com Hoşgeldiniz. -
$ DOLAR → Alış: 6,54 / Satış: 6,57
€ EURO → Alış: 7,46 / Satış: 7,49

Sms ile Kredi Başvurusu (Anında Kredi Çekme)

Sms ile Kredi Başvurusu (Anında Kredi Çekme)
  • 12.02.2018
  • 344 kez okundu

Sektörün sürekli gelişmesiyle birlikte artık banka şubesine gitmeye gerek kalmadan, oturduğunuz yerden kredi başvurusu yapabilirsiniz. Günümüzde artık tüm bankalar sms ile kredi başvurusu kabul etmeye başladı. Böylece evinizden, iş yerinizden kısacası aklınıza gelebilecek her yerden 30 saniyede kredi başvurusu yapılabiliyor.

Oluşturulan imkan dahilinde bireysel ihtiyaç kredisi adı altında sms ile kredi almak artık çok kolay. Şimdi gelelim asıl konumuz olan cepten kredi başvurusu nasıl yapılır? ve sms ile kredi veren bankalar hangileri?

Sms ile Kredi Veren Bankalar

Denizbank SMS ile Kredi Başvurusu

Telefonunuzdan kredi başvurusu için TC kimlik numaranızı 3280’e göndermeniz yeterli olacaktır. Başvuru sonucunuz bir kaç dakika içinde sms olarak gelecek.

QNB Finansbank SMS ile Kredi Başvurusu : Telefonunuzun SMS bölümüne TC kimlik numaranız boşluk kredi yazıp 5030’a gönderin. 2 dakika içinde sonuç gelecektir.

Odeabank SMS ile Kredi Başvurusu : Kredim yazıp boşluk TC kimlik numaranızı 8444’e mesaj atmanız durumunda sonuç 5 dakika içinde belli olacaktır.

Garanti Bankası SMS ile Kredi Başvurusu : TC kimlik numaranız boşluk aylık gelirinizi 3390’a göndermeniz taktirde sonuç 2 dakika içinde belli olacaktır.

Akbank SMS ile Kredi Başvurusu : SMS bölümüne kredi boşluk TC kimlik numaranızı 4425’e gönderin. Sonuçlar 1 dakika içinde geri gönderilecek.

Vakıfbank SMS ile Kredi Başvurusu : TIK boşluk TC kimlik numaranız boşluk aylık gelirinizi yazıp 5724’e göndermeniz durumunda kredi sonucunuz 2 dakika sonra belli olacaktır.

Yapı Kredi SMS ile Kredi Başvurusu : Bireysel boşluk TC kimlik numaranız boşluk aylık gelirinizi 4411’e göndermeniz sonucunda başvurunuz yapılacaktır.

Şekerbank SMS ile Kredi Başvurusu : Kredi boşluk TC kimlik numaranız boşluk aylık gelirinizi 1953’e gönderin. Başvuru sonucunuz 5 dakika içinde geri gönderilecek.

Belirttiğimiz bankalar genelde 10 ile 20 bin TL arasındaki tutarlar için SMS ile kredi başvurusu kabul ediyorlar. Bu miktarların üzerinde bir talebiniz olacak ise mutlaka banka şubesine gitmeniz gerekiyor. Bankaların sunmuş olduğu bu kolay başvuru yöntemini sizde deneyebilirsiniz. Gelişi güzel başvuru yapmanın kredi notunuzu düşüreceğini belirtelim.

sms kredi veren bankalar ,yapı kredi sms kredi, sms kredi finansbank, teb sms kredi, garanti sms kredi, sms kredi başvurusu , sms ile kredi başvurusu iş bankası

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. nihat uçak dedi ki:

    sms ile kredi başvurusu yapıyorum fakat bütün bankalar red veriyor. kredi çekebilmem için bir taktik var mı nasıl kredi çekebilirim

YORUM YAZ