Kredibankan.com Hoşgeldiniz. -
$ DOLAR → Alış: 6,54 / Satış: 6,57
€ EURO → Alış: 7,46 / Satış: 7,49

Senetle Cep Telefonu Satan Firmalar

Senetle Cep Telefonu Satan Firmalar
  • 09.02.2018
  • 667 kez okundu

Senetle Cep Telefonu Satın Alma

Cep telefonu satışlarına kredi kartına taksit yasağının gelmesi sonrası firmalar taksitli telefon satma adına alternatif yöntem arayışlarına girdiler. Senetle telefon alma bulunan alternatif çözümler içerisinde vatandaşlar adına en çok tercih edilen yöntem oldu. Cep telefonu pazarının günden güne büyümesi, yeni ve pahalı modellerin çıkması kredi kartına taksit yapılamaması nedeniyle kişileri senetle cep telefon alma yoluna itmiştir.

Senetle Cep Telefonu Satan Firmalar

evkur senetle telefon - Senetle Cep Telefonu Satan Firmalar

Günümüzde birçok mağaza, senetle cep telefonu satmaktadır. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, vade sayısına göre telefon fiyatının değiştiğidir. Vade sayısı arttıkça, fiyat da o oranda yükselmektedir. Senetle telefon alma yolunu tercih eden kişiler, mağazalara giderek veya internet üzerinden başvuruda bulunarak telefonlarını satın alabilmektedir.

Senetle telefon alma yolunu tercih etmişseniz, dikkat etmeniz gereken bir diğer nokta da gününde ödenmeyen senetler için faiz işletileceği ve 90 gün sonunda hakkınızda icra takibi başlatılabileceğidir. Bu sebeple gelir durumunuza göre senet tutarlarını ayarlamanız izin açınızdan ilerde sorun yaşamamanız adına yararlı olacaktır.

Evkur, Mutluevim, Çetinler A.Ş. gibi mağazalar, senetle telefon alma yolunu tercih eden kişiler için bu imkanı sunmaktadır. İnternet üzerinden senetle cep telefonu satışı yapan firmaları aratarak da, bu firmalar harici firmalara ulaşabilirsiniz. Burada dikkat etmeniz gereken en önemli nokta, senetle satış yapan firmaların ne derece kurumsal olduğudur.

http://www.evkur.com.tr/cep-telefonlari
http://www.mutluevim.com.tr/senetle-telefon
https://cetinleras.com/cep-telefonu-15

Taksitle Nasıl Cep Telefonu Satın Alırım?

Senetle telefon alma haricinde de taksitli cep telefonu almanızın yolları vardır. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekom yaptıkları kampanyalarla, cep telefonu fiyatını aylık olarak faturanıza yansıtmaktadır. Bu sayede operatörlere taahhüt vererek taksitle cep telefonunuzu alabilirsiniz.

Büyük teknoloji marketlerden anlaşmalı oldukları bankalardan kredi çekerek taksitle alma imkanınız vardır. Media Markt’tan Denizbank aracılığıyla, Vatan Bilgisayar’dan Fibabanka aracılığıyla, Teknosa’dan ING Bank aracılığıyla telefon alımlarınızda taksitlendirme yapabilirsiniz.

Ayrıca yapmış olduğunuz alışverişi, belli bir yüzde faiz vererek bankanız üzerinden kredi kartınıza taksit yaptırabilirsiniz.

Senetle Cep Telefonu Alma Şartları Nelerdir?

Senetle cep telefonu alma düşüncesindeyseniz belirli şartlara sahip olmanız gerektiğini unutmamalısınız. Bu şartlar mağazadan mağazaya değişiklik gösterse dahi, temelde aranan şartlar şu şekildedir;
-Başvuruda bulunan kişi sigortalı olarak çalışıyor olmalıdır,

-Sicilinizin temiz olması firmalar açısından aranan bir şarttır. Bu bağlamda daha önce hakkınızda icra takibi başlatılmamış olmalıdır,

-Başvuru sahibi emekli ise üzerine kayıtlı bir mülkü belgelemek durumundadır.

Cep telefonunu senetle alacaksanız sizin de dikkat etmeniz gereken noktalar vardır. Öncelikle kesinlikle boş senede imza atmamalısınız. Senedin ödeme tarihi net olarak belirtilmelidir.

Tutarların yazıyla ve rakamla yazılması, iki tutarın da aynı olması ve cümle sonuna çizgi çekilmesi sonradan ekleme yapılmaması adına önem arz etmektedir.

Kurumsal olmayan firmalardan yapacağınız senetli alışverişlerinizde riskin sizin adınıza yüksek olduğunu unutmamalısınız.

Arama Terimleri: https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1834 9iRDx_VRkO17skbULDqbDX70kdNql1xX6s-MrRrZtH4bX0BXFFTzInVyZ9_i8Lja e485bd73069f4ec9b61e275d342bcfc7e1ccfffb&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme,https://yandex ru/clck/jsredir?from=yandex ru;search;web;;&text=&etext=1839 WhK_lC9dDMfF6wABoZwUzkuEWX0lNml8tSkhrf8ol40EVDPpGgyFYTjhihtvtYI6 4993c95cbdcfa7dd8afe32957c6d9ea4c3d4c944&uuid=&state=_BLhILn4SxNIvvL0W45KSic66uCIg23qh8iRG98qeIXme,türksel senetle telefon satarmı

Etiketler: / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ