Kredibankan.com Hoşgeldiniz. -
$ DOLAR → Alış: 4,46 / Satış: 4,48
€ EURO → Alış: 5,26 / Satış: 5,28

Kazandıran İş Fikirleri 2018

Kazandıran İş Fikirleri 2018
  • 04.02.2018
  • 1.051 kez okundu

Para Kazandıracak İş Fikirleri

Herkesin hayalidir kendi işini yapmak ve çok para kazanmak. Ama yapılan büyük ve yanlış yatırımlar her zaman karlı olmaz ve hatta sizi yarı yolda bırakıp kepenk kapatmanıza neden olabilir. Hayalinizde ki işi kurmadan önce, iyi düşünüp doğru hamleler yapmalısınız.  Acele ile yapılan işler daha sonra hüsranla sonuçlanabilir. Yeni bir is kurmadan önce sizi neyin mutlu edeceğini,  hangi sektörde keyifle çalışacağınızı belirleyin. Ama sadece sevmeniz yetmez, ayni zamanda kârlı, kazancı yüksek, maliyeti düşük projelere yönlenmelisiniz. Yatırımınızı boşa çıkarmayacak bazı iş fikirlerine bir bakalım.

İstiridye Mantarı Üretimi

Şüphe yok ki son yılların en gözde ve en çok kazandıran işlerinin başında istiridye mantarı üreticiliği geliyor. Düşük maliyeti ve kısa zamanda hasat imkânıyla en çok talep gören işlerden. Ürettiğiniz mantarları elden çıkarmanızda oldukça kolay. Marketlere, kafe ve restoranlara yada sadece üretip dağıtıcı firmalara satabilirsiniz. Başlangıç için 10.000 TL yeterli bir sermaye olacaktır.

Oyun Evleri

Çocuklar her zaman kazancı büyük işlerin ortaya çıkmasına sebep olmuşlardır. Kıyafet, beslenme, oyuncak ve bakim malzemeleri satmak hep kârlı olmuştur. Ama gelişen ve değişen zamana ayak uydurarak biraz daha fazla kazanmak istiyorsanız oyun evleri harika bir seçenek olabilir. Çocukların bir araya gelerek hem sosyalleştiği hem de eğlendiği bu alanları, birçok mekâna kurma imkânınız olduğu gibi bağımsız olarak da açabilirsiniz.

Butik Çikolata ve Şekerleme Dükkanı

Yapması en keyifli islerin başında şüphesiz çikolata satmak vardır. Kim çeşit çeşit çikolataların, şekerlemelerin olduğu bir dükkânın önünden kayıtsızca geçebilir ki. Özellikle farklı, piyasada az rastlanır değişik lezzetlerde çikolatalar üreterek harika kazançlar elde edebilirsiniz. Renkli, onlarca aromayla lezzetlendirebileceğiniz şekerlemeler, ve konsept bir mağaza ile kısa surede muhteşem bir marka yaratmanız mümkün.

Alışveriş Merkezlerinde Stant Açmak

Alışveriş Merkezlerinde ki insan yoğunluğunu düşündüğünüzde bu işten para kazanmamanız nerdeyse imkânsız.  Balon, bardakta mısır, patlamış mısır, içecek, hot-dog, dondurma, lokma ve daha birçok ürünü küçük stantlarınızda yüzlerce insana satabilirsiniz.

Kozmetik ve Kişisel Bakım

Kadınlar da tıpkı çocuklar gibi birçok sektörün oluşmasına sebep olmuş, hızlı türetilen ürünlerin sadık alıcıları olmuşlardır. Kozmetik sektörü çok uzun yıllardır varlığını en ön sırada istikrarlı bir şekilde sürdürmekte. Kadınlar var olduğu sürece de böyle devam edecektir. Ancak cağımızda sadece kadınlar değil erkekler de kişisel bakımlarına ozan göstermekte, başta parfüm olmak üzere birçok kozmetik ürünü de düzenli olarak satın almaktadır. Bu sektörde ister kendiniz sıfırdan bir marka yaratabilir isterseniz de var olan markalardan bayilik alabilirsiniz.

Arama Terimleri: kazanıran iş fikirleri,2018 iş fikirler
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ