Kredibankan.com Hoşgeldiniz. -
$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54

İş Bankası Öğrencilere Kredi Kartı Başvurusu

İş Bankası Öğrencilere Kredi Kartı Başvurusu
  • 01.03.2018
  • 273 kez okundu

Öğrencilerin Can Simidi Kredi Kartları

Günümüzde öğrenciler için kredi kartları oldukça revaçtadır. Öğrenciler zaman zaman bu masrafların altından kalkmakta zorlanmaktadır. Kredi kartları da öğrenciler için böyle zamanlarda çok cazip hale gelebilmektedir. Öğrenciler nakit bulamadıkları zamanlarda kredi kartına sahip olması hayatlarını daha da kolaylaştırmaktadır. Bunun için öğrencilerin kapı kapı banka gezmesinden ziyade bankalar öğrencilerin bulunduğu noktalara ziyaret gerçekleştirmektedir. Kampüslerde banka araçlarıyla yapılan bilgi alışverişleri neticesinde öğrencilere kolaylıkla kredi kartı verilebilmektedir.

Öğrencinin Yanında Olan Banka İş Bankası

İş Bankası işte üniversiteli kampanyası ile öğrenci kredi kartı iş bankası desteğini göstermiştir. İş Bankası üniversite kampanyasında öğrencilere belirlenmiş kart limiti tutarı 400 TL olup bu limit kişinin kartını kullanması dahilinde artma gösterecektir. Ödenen faturalar, kredi kartı borçları kredi çekme notunu oluşturmaktadır. Bu notun yüksek oluşu kredi çekme ihtimalinizi arttırmaktadır.

Kredi Kartına Başvuruda Bulunmak İçin:

  • 18 Yaş üstünde olmanız gerekmektedir.
  • Üniversite öğrencisi olmanız gerekmektedir.

Eğer bu nitelikleri taşıyorsanız iş bankasının öğrenciler için hazırlamış olduğu aidatsız kredi kartına başvuru için AİDATSIZÜNİK yazıp boşluk TC Kimlik Numaranızı yazıp 4402′ye Sms gönderin.

İş Bankası Kredi Kartının Öğrenciler İçin Avantajları Nelerdir?:

  • İş Bankası işte üniversiteli kampanyasından öğrencilere tahsis edilen öğrenci kredi kartı limiti 400 TL olarak belirlenmiş olsa da ilerleyen zamanlarda bu limit arttırabilmektedir.
  • Bu kredi kartını kullanmak aynı zamanda Maksimum kartın tüm kampanyalarından faydalanmanıza da sağlayacaktır.
  • Kredi kartı kullanıcıları, normal bir kredi kartının sağlamış olduğu tüm imkanlardan faydalanabilmektedir.
  • Kart kullanıcıları, alışverişlerde taksit imkanlarından faydalanmalarının yanı sıra alışverişlerden maxi puan da elde edebilmektedirler.
  • Ayrıca İş Bankası kredi kartını kullanıcılar müze kart özelliğiyle de kullanabilmektedir.
  • İş Bankası işte üniversiteli kampanyasına dahil kredi kart aboneliklerinden ilk yıllık kart ücret alınmamaktadır.

Öğrenciye kredi kartı veren bankalar ve limitleri, bankadan bankaya farklılık göstermektedir. Her bankanın öğrenciye tanımış olduğu bir kredi kartı imkanı bulunmaktadır. Öğrenciler bu seçenekler ve bu kartlardan kendi maddiyatları doğrultusunda en uygun seçimi yapmakta özgürdürler. Her kredi kartının kullanım koşulları gereği tanıdığı bonus ve puan imkanları yapılan alışveriş ve nakit ihtiyaçlarına göre farklılık göstermektedir. Bu kredi kartlarının limiti ilk kullanım açısından az olmakla birlikte belirli bir zamanı aşan kredi kartı üyeliklerinde limit artımı söz konusu olacaktır. Bu şekilde öğrenciler daha sonrası için limit arttırma talebinde bulunabilmektedirler.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ