Kredibankan.com Hoşgeldiniz. -
$ DOLAR → Alış: 6,54 / Satış: 6,57
€ EURO → Alış: 7,46 / Satış: 7,49

Gelir Belgesiz Kredi Çekme 2018

Gelir Belgesiz Kredi Çekme 2018
  • 08.01.2018
  • 613 kez okundu

Gelir Belgesiz Kredi Veren Bankalar 

Herhangi bir maaş bordrosu sunamayan veya çalışmayan kişilerin de krediye ihtiyacı olabilir. Günümüzde neredeyse bütün toplu paraya ihtiyaç duyduğumuz işleri kredi kullanarak yaptığımız için bu kişilerin de krediye ihtiyacı olmaktadır. Gelir belgesiz kredi veren bazı bankalar vardır. Herhangi bir işte çalışmayan veya çalıştığı halde gelir belgesini gösteremeyecek olan kişiler bu bankalar üzerinden kredi kullanabilirler.  

Akbank Gelir Belgesi Kredi 

Gelir belgesiz kredi başvurusunun en fazla yapıldığı bankalar arasında Akbank ilk sıralarda yer almaktadır. Akbank’tan gelir belgeniz olmadan kredi başvurunuzu gerçekleştirmek için Akbank şubelerini ziyaret etmeniz gerekir. Fakat şubeye gidecek vaktiniz yoksa ATM’lerden, SMS ile veya internet şubesi üzerinden başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. SMS ile başvuru işlemi çok kolay bir şekilde gerçekleştirildiği için en fazla tercih edilen yöntemler arasında yer almaktadır. Akbank’tan 20 bin TL kredi kullanmak istiyorsanız SMS başvurusu için Kredi yazıp bir boşluk bıraktıktan sonra TC kimlik numaranızı yazmalı ve 4425’e göndermelisiniz. Akbank yaptığı incelemeden sonra sizlere olumlu veya olumsuz bir geri dönüş yapacaktır.  

Yapı Kredi Bankası Gelir Belgesi Kredi 

Gelir belgesiz kredi kullanabileceğiniz bankalardan bir diğeri ise Yapı Kredi Bankası’dır. Yapı Kredi’nin çok geniş bir müşteri yelpazesi olması kredi konusunda en fazla tercih edilir banka konumuna gelmesini sağlamaktadır. Yapı Kredi’den herhangi bir belge vermeden Anında Kredi kampanyasıyla kredi kullanabilirsiniz. İnternet bankacılığı üzerinden gerçekleştirebileceğiniz bu işlemde eğer kredi sonucunuz olumlu sonuçlanırsa kredi çekmek istediğiniz tutar anında hesabınıza gönderilecektir. Aynı zamanda Yapı Kredi şubelerine giderek de başvuru işleminizi gerçekleştirebilirsiniz. Şubelerde yapacağınız işlemler sırasında da belge göstermek zorunda değilsiniz. Sadece kimliğinizle beraber kredi kullanabilirsiniz.  

İngbank Gelir Belgesiz Kredi 

ING Bank’ta son yaptığı girişimlerle beraber müşterilerine farklı krediler sunmaya başlamıştır. ING Bank üzerinden 3 bin TL’ye kadar olan nakit ihtiyaçlarınızı kredi kullanarak giderebilirsiniz. Sizlere bu kredi %1.99 oranla mini kredi şeklinde sunulmaktadır. Bütün ING bank şubelerinden gelir belgesiz kredi başvurunuzu gerçekleştirebilirsiniz. Aynı zamanda 7 gün 24 saat kesintisiz hizmet veren telefon bankacılığı üzerinden de başvurunuzu yapabilirsiniz. Yalnız bu kredi çiftçilerde çiftçilik belgesi, esnaflardan ise vergi levhası talep edilmektedir. Bunun dışında ING Bank’tan kullanabileceğiniz farklı gelir belgesinin gerekli olmadığı kredi kampanyaları da bulunmaktadır.  

İş Bankası Gelir Belgesiz Kredi 

İş Bankası her zaman müşterilerine sunduğu kolaylıklarla bilinen bir banka olmayı başarmaktadır. Gelir belgesiz kredi verme özelliğinin de olması onu daha fazla tercih edilebilir bir hale getirmektedir. İş Bankası üzerinden herhangi bir gelir belgesi beyanında bulunmadan 7 gün 24 saat kredi başvurunuzu yapabilirsiniz. Evraksız ve kolay bir şekilde yapacağınız kredi başvurunuzun cevabı sizlere çok hızlı bir şekilde gönderilecektir. Bu başvuruyu İş Bankası’nın internet şubesi üzerinden kolay bir şekilde yapabileceğiniz gibi herhangi bir İş Bankası şubesini ziyaret ederek de gerçekleştirebilirsiniz.  

Garanti Bankası Gelir Belgesiz Kredi 

Gelir belgesiz kredi kullanabileceğiniz bir diğer banka ise; Garanti Bankası’dır. Garanti Bankası, müşterilerine belirli faiz oranları üzerinden belirli vadelere bölerek kredi fırsatı sunmaktadır. Garanti Bankası’nın bu kredi kampanyasından faydalanmak isteyen kişiler internet sitesi üzerinden gerekli bilgiyi alırken şubelerden veya internet şubesinden başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler. Gelir belgesi beyan etmeden kredi kullanmak isteyen kişilerin kredi notlarının çok iyi olması gerekir. Özellikle Garanti Bankası’nın kredi notuna çok önem verdiğini söyleyebiliriz. Eğer kredi notunuz riskli grupta yer alıyorsa ne yazık ki kredi kullanamazsınız ve yaptığınız başvurularınız olumsuz sonuçlarınız.  

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ