Kredibankan.com Hoşgeldiniz. -
$ DOLAR → Alış: 6,54 / Satış: 6,57
€ EURO → Alış: 7,46 / Satış: 7,49

Garanti Kredi Başvuru Nasıl Yapılır?

Garanti Kredi Başvuru Nasıl Yapılır?
  • 18.01.2018
  • 417 kez okundu

Garanti Kredi Başvuru Nasıl Yapılır?

Garanti Bankası müşterilerine sosyal mecralar olmak üzere birçok alanda kredi başvuru imkanı sunan bir bankadır. Teknolojiyi çok iyi bir şekilde kullanan Garanti Bankası, müşterilerinin de işlemlerini kısa süre içerisinde yapmasına önem gösteriyor. Bu yüzden sadece şubelerden başvuruyu değil aynı zamanda sosyal mecralar, internet ve ATM’ler üzerinden yapılan başvuruları da kabul ediyor. Garanti Bankası’na en kısa sürede başvuru yapacağınız kanal ise SMS yoludur. SMS kredisi almak için 3390 numarasına TC kimlik numaranızı, almak istediğiniz kredi tutarını, kaç ay vade ile ödemek istediğinizi ve aylık net gelirinizi boşluk bırakarak belirterek göndermelisiniz. 5 dakika içerisinde kredi başvurunuzun onaylanıp onaylanmadığı hakkında SMS ile bilgilendirilirsiniz.

Garanti Kredi Başvurusu Sorgulama

Garanti Bankası’na kredi başvurusu yaptıysanız ve henüz sonucunu öğrenmediyseniz sonucunuzu öğrenmek için sizlere farklı yöntemler sunulmaktadır. Bunlardan ilki müşteri hizmetlerini aramaktır. Garanti Bankası’nın müşteri hizmetleri olan 444 0 333’ü arayarak kredi başvuru sonucunuzu öğrenmek istediğinizi belirtebilirsiniz. Bu şekilde başvurunuz hakkında size bilgi verilecektir. Tercih edebileceğiniz bir diğer yöntem ise internet üzerinden başvurunuzu sorgulamaktır. Garanti Bankası’nın resmi internet sitesine girdiğiniz zaman sonuç sorgulama bölümüne gelebilir ve anında kredi başvurunuzun sonucunu öğrenebilirsiniz. Garanti Bankası müşterilerine her zaman yenilikçi uygulamalarını göstermektedir. Bunlardan birisi de SMS ile başvuru sonucu öğrenmektir. SMS ile kredi başvurunuzun sonucunu öğrenmek için SONUC yazıp TC kimlik numaranızı yazdıktan sonra 3390’a göndermeniz gerekir. Kredinizin sonucu SMS ile size bildirilir.

Garanti İhtiyaç Kredisi Hesaplama

Garanti Bankası’ndan kredi kullanan kişilere baktığımız zaman büyük bir çoğunluğunun ihtiyaç kredisi kullandığını görüyoruz. Garanti Bankası özellikle zaman zaman düzenlediği kampanyalar ile toplu nakit paraya ihtiyacı olan kişilere düşük faizler üzerinden ihtiyaç kredisi kullanma imkanı sunmaktadır. Garanti Bankası’nın ihtiyaç kredisi faiz oranları kullanılan kredi miktarına göre ve vadeye göre değişiklik gösterebilir. 25 bin TL 48 ay vadeli kredi kullanmak isteyen birisi %1.59 faiz oranı üzerinden kredi kullanabilir. 50 bin TL 48 ay vadeli kredi kullanmak isteyen birisi ise %1.49 faiz oranı üzerinden kredisi kullanabilir. 75 bin TL 48 ay vade ile kredi kullanmak isteyen birisi ise %1.39 faiz oranı üzerinden ihtiyaç kredisini kullanabilir.

Garanti Kredi Kartı Başvurusu

Garanti Bankası’nın fırsatlarla dolu olan dünyasına dahil olmak isteyen kişiler Garanti Bankası’nın sunduğu birbirinden iyi kredi kartlarını kullanabilirler. Garanti Bankası kredi kartı başvurusu yapmak için bankanın resmi internet sitesinde yer alan başvuru sayfasını kullanabilirsiniz. Bu sayfada sizden istenilen bilgileri girerek başvuru işleminizi onaylamanız yeterli olacaktır. Aynı zamanda size en yakın olan Garanti Bankası şubesine giderek de başvurunuzu yapabilirsiniz. Kredi kartı başvurusunu telefon üzerinden yapmak isteyen kişiler bankanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek başvuru işlemlerini gerçekleştirebilirler.

Etiketler: / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. sinem yıldız dedi ki:

    garanti bankası ihtiyaç kredisi için başvuru yaptım başvuru esnasında nüfus cüzdanı fotokopisi ikametgah belgesi gelir belgesi ve adıma kayıtlı bi fatura istediler 2 dk da başvurum alındı umarım red yemem

YORUM YAZ