Kredibankan.com Hoşgeldiniz. -
$ DOLAR → Alış: 6,54 / Satış: 6,57
€ EURO → Alış: 7,46 / Satış: 7,49

Faizsiz Ev Sahibi Olmak İsteyenler (EminEvim)

Faizsiz Ev Sahibi Olmak İsteyenler (EminEvim)
  • 26.02.2018
  • 341 kez okundu

Faizsiz Ev Sahibi Nasıl Olunur?

Türkiye’de birçok aileyi ev sahibi yapan eminevim faiz ödemeden, herkesin bütçesine göre ev alabilme imkânı sunuyor. Ev sahibi olmak isteyenler dilediği gibi ödeme sistemini seçerek istediği gibi ödüyor.

Eminevime başvuru yapmak için öncelikle ev alacak kişiler kaç paralık bir ev alacağını belirlerler. (Örneğin: 100.000 TL) Daha sonra kaç ayda ödeme yapabileceğini belirtir. Belirlemiş olduğunuz ödeme tutarı (taksit tutarı) sizin grupta kaç kişi olacağınızı da belirler. (Örnek: 60 taksit yaptığınızda) o gruptaki kişi sayısını da belirlemiş olursunuz.

Her ay havuzda biriken parayla noter huzurunda 60 kişi arasından bir kişiye kura çıkar ve ev sahibi olur. Yani bayanlar arasında yapılan gün sistemine benziyor. Verdiğiniz peşinatı düştükten kalan para toplam fiyatına taksite bölünür. Sizin ödeyeceğiniz aylık toplam para ortaya çıkmış olur.

eminevim odeme tablosu - Faizsiz Ev Sahibi Olmak İsteyenler (EminEvim)

Eminevim sisteminde ilk kurada ev sahibi olan kişiler kiradan kurtulup kendi evlerini aldıkları için grupta olan diğer kişilere daha fazla ödeme yaparak yardımcı olurlar. Çünkü bu sistemde evini önce alan kişiler gruptakilerin parasıyla evini almıştır ve onlar kirada oturduğu için onlara yardımcı olmaları gerekmektedir.

Eğer kura size çıkmadığı zaman kirada oturduğunuz için ödeme yapacağınız miktarı istediğiniz gibi ödeme yapabilirsiniz. Evine kavuşan kişilerin taksit tutarları biraz artar ve ödeme bitene kadar herhangi bir artış olmadan ödemeye devam ederler. Eğer taksitlerin yarısına kadar ödeme yaptığınızda hala çekilişle ev size çıkmamış ise sizi daha fazla bekletmemek adına, evin taksit sayısının ortasında size evi teslim ederler.

Bu durumda hiç kimse mağdur olmasın diye taksit yarısından sonra bekletilmez. En son alacak olan kişi taksitinin yarısında evini alır. Belirlenmiş teslim tarihinde ev kişiye teslim edilir.

Kimler EminEvim Sisteminden Faydalanabilir?

 Evin taksitlerini aylık olarak ödeyebilecek herkes Eminevim’deki sistemden faydalanabilir.

Eminevim Sistemi Güvenilir mi ?

Eminevim ipotek teminat sistemiyle çalışmaktadır. Evini alana kadar müşterilerin borcu bitene kadar evler satılamaz kaydının konmasıdır. Bu yöntemde ev sahibi olacak üyelerin hakları korunmuş olur. Piyasada güven sağlamış ve birçok aileyi ev sahibi yapmıştır onun için eminevime güvenebilirsiniz.

Merak ettiğiniz konular varsa buradan eminevim sayfasına gidebilirsiniz. https://www.eminevim.com/merak-edilenler

Arama Terimleri: 2018 evin evimde nasıl ev sahibi olurum

Etiketler: / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ