Kredibankan.com Hoşgeldiniz. -
$ DOLAR → Alış: 4,72 / Satış: 4,74
€ EURO → Alış: 5,52 / Satış: 5,54

En Kolay Kredi Veren Bankalar 2018

En Kolay Kredi Veren Bankalar 2018
  • 03.01.2018
  • 429 kez okundu

Şubesiz Bankacılık Olanakları

Şubesiz bankacılık olanakları hızlı bir kredi alabilmek için başvurabileceğimiz bankacılık hizmetidir. Şubesiz bankacılık evrak talep etmediklerinden dolayı daha hızlı ve daha kolay kredi veren bankacılık hizmetidir. Türkiye Ekonomi Bankasının şubesiz banka hizmeti olan CEPTETEP, Aktif Bank’ın şubesiz bankacılık hizmeti olan N kolay ve en son olarak QNB Finansbank’ın bankacılık hizmeti olan enpara.com en kolay kredi alabileceğiniz şubesiz bankacılık hizmetleridir. Bu şubesiz bankacılık hizmeti olanağı sağlayan finans banka kuruluşları kredi kayıt bürosu aracılığı ile kredi notlarınıza ve e-Devlet aracılığı ile SGK dökümünüze ulaştıklarından dolayı sizlerden belge istemezler.

Kolay Kredi Alma

Aktif Bank’ın şubesiz bankacılık hizmetidir. N Kolay online bankacılık hizmeti ile beraber şubeye gitmeye veya belge toplamaya gerek kalmaz. Bu durumda ihtiyaç kredisini en kolay bir şekilde alabilirsiniz Aktif Bank’ın müşterisi olmasanız dahi N Kolay aracılığı ile kolay kredi alabilirsiniz. Aktif Bank kullanıcısı olmamanız dahilinde gerekli imza atımı için sizlerin belirlediği ve bildirdiği adrese bir kargo aracılığı ile kurye gönderimi yapılıp, işlem için gerekli belgeler imzalatılmaktadır.

CEPTETEB ile kredi alma

CEPTETEB online şubesi hizmeti ile ihtiyaç kredisi için şubeye gerek yoktur online mecralar ile kredi başvurusunda bulunabilirsiniz. CEPTETEB ihtiyaç kredisine başvurmanız dahilinde 1000 – 30 Bin TL arasına kadar nakit ihtiyacınız kabul görmektedir. Aynı zamanda bu nakit ihtiyacınızı 48 aya bölerek vadelendirme olanağınızda mevcut. TEB müşterisi olmasanız dahi şubeye gitmenize gerek yoktur. Bunun nedeni ise bir banka çalışanı sizin belirlediğiniz saatte ve belirlediğiniz adrese gelerek gerekli belgeleri imzalatmasıdır.

Kolay Kredi Veren Diğer Bankalar?

Akbank Direkt Kredi hizmeti, İNG Bank e-kredi hizmeti, QNB Finansbank’ın enpara.com hizmeti ile kolay kredi almanız mümkündür.

 

Etiketler: / / / / / /

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ