Kredibankan.com Hoşgeldiniz. -
$ DOLAR → Alış: 6,54 / Satış: 6,57
€ EURO → Alış: 7,46 / Satış: 7,49

En Düşük Faizli Konut Kredisi 2018

En Düşük Faizli Konut Kredisi 2018
  • 28.02.2018
  • 306 kez okundu

Ev Kredisiyle İlgili Bilinmesi Gereken Her Şey

Ev sahibi olmak isteyenlerin bilmek istediği en güncel konu düşük faizli ev kredisi imkanına sahip olup olamayacaklarıdır. Günümüzde birçok insan kira öder gibi ev sahibi olmanın hayalini kurmaktadır. Bunun için maddiyatları gereğince kişinin paralarının yetmediği durumlarda bankalar tam bu noktada insanların yardımına koşmaktadır.

Hangi Bankalar Ev Kredisi Vermektedir?

Ev almak isteyenleri en çok mutlu edecek haber konut kredisi faiz oranları düştü haberidir. Düşük faiz oranlarından faydalanmak isteyenler konuyla alakalı birçok bankanın kapısını çalmaktadır. Ev almayı düşünen ya da evini değiştirmek isteyenler için güncel faiz oranlarıyla en düşük faizli konut kredisi veren bankalar belirlenmiştir.

Bu Bankalar:

  • QNB Finans Bank Düşük Faizli Konut Kredisi
  • Denizbank Düşük Faizli Konut Kredisi
  • Garanti Bankası
  • Ziraat Bankası Düşük Faizli Konut Kredisi
  • TEB Bankası Düşük Faizli Konut Kredisi

QNB Finans Bank Düşük Faizli Konut Kredisi: QNB Finans Bank tarafından kredi alıp ev sahibi olmak isteyenler konut değerinin %80’ine kadar kredi kullanma imkanı vermektedir. Konut kredisi faiz oranları güncel olarak tüm bankalardan da takip edilebilmektedir. Bu krediden faydalanmak isteyen müşteriler 180 aya kadar varan vade imkanıyla kredi çekebilmektedirler.

Denizbank Düşük Faizli Konut Kredisi: Ev kredisi almak isteyenlere rehberlik eden Denizbank, müşterilere 180 aya varan vade imkanlarıyla %0,91 oranından başlayan düşük faizlerle kolay ödeme imkanlı bir kredi imkanı tanımaktadır.

Garanti Bankası: Garanti Bankası da müşterilerinin ev almaları durumunda uygun ödeme koşullarıyla uygun vade ve faizlerle destek olarak kredi tahsis etmektedir. Garanti bankası konut kredisindeki taksit sayısını 240 aya kadar çıkarmıştır. Bu da müşteriler için bulunmaz bir fırsattır. Kişilerin seçecekleri ödeme tutarı ve vade sayısına göre belirlenecek olan faizler, konut kredisi hesaplama aracı ile belirlenmektedir. Hangi konut kredisini seçerseniz seçin vade seçeneklerinde belirlenmiş olan faiz oranı %0,90’dır.

Ziraat Bankası Düşük Faizli Konut Kredisi: Ziraat Bankası’nın vermiş olduğu konut kredisi imkanından faydalanmak isteyen müşterilere 120 aya kadar taksit imkanı sunulmaktadır. Ziraat Bankası bunun yanında almayı düşündüğünüz evin ekspertiz değerinin % 80 oranına kadar kredi alınabilmesini uygun görmüştür. Banka, kişinin tercih ettiği vadeye sayısına göre faiz uygulamaktadır. Faiz oranları ise %0,80 oranından başlamaktadır.

TEB Bankası Düşük Faizli Konut Kredisi: TEB Bankası Düşük Faizli Konut Kredisi, müşterilerine 120 aya kadar uzanan vade imkanı tanımaktadır. TEB Bankası ile de müşteriler kira öder gibi ev sahibi olabilecekleri gibi bulundukları evi rahatça yenileyebileceklerdir. Çekmek istenilen kredi müşteri tarafından belirlenecek aynı zamanda vade sayısını da müşteri kendi isteği doğrultusunda seçecektir.

Konut Kredisi Faiz Oranları hakkında detayları bu yazımızdan öğrenebilirsiniz.

Genel olarak bankaların müşterilerden kredi çektikleri aşamada istedikleri bazı belgeler bulunmaktadır. Bu belgeler; başvuru formu, nüfus cüzdanı fotokopisi, çalışma durumunu gösteren gelir belgesi ve satın alınmak istenen konutun tapu belgesi fotokopisidir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI
  1. Samet dedi ki:

    Hemen hemen tum bankalar aynı miktarlarda kredi imkanı sağlıyor pek fark yok

YORUM YAZ