Kredibankan.com Hoşgeldiniz. -
$ DOLAR → Alış: 6,26 / Satış: 6,29
€ EURO → Alış: 7,37 / Satış: 7,40

Emekliye Faizsiz Kredi (Maaşın 10 Katına Kadar Kredi)

Emekliye Faizsiz Kredi (Maaşın 10 Katına Kadar Kredi)
  • 20.03.2018
  • 443 kez okundu

Emeklilere Faizsiz Kredi İmkanı

Emekli faizsiz kredi imkanından yararlanabilmesi için maaşını aldığı bankadan ya da Ziraat Bankası emekli kredisinden faydalanabilecek. Eğer kamu bankalarıyla anlaşma sağlanırsa, emeklilere maaşlarının 10 katı kadar faizsiz kredi verilecek. Maaşı 2 bin lira üzerinde olan bir emekli, 20 bin liraya kadar krediden yararlanacak. Krediyi geri ödemesi ise emeklinin maaşından aylık taksit olarak kesilecek.

İş Bankası Emekli Kredisi

Emekli Sandığı, SSK ve Bağ-Kur emekli maaşlarını İş Bankasından alan T.C. emeklileri, emekli maaşlarından bir ay veya üç ayda bir kesinti olacak şekilde taksitli Emekli Kredisinden yararlanabilecek. Bu emekli Kredisinden yararlanmak için emekli tanıtım kartınız ile birlikte size en yakın İş Bankası şubesinden başvuruda bulunabilirsiniz.

İş Bankası Emekli Kredisi Başvurusu İçin Gerekli Belgeler

  • Başvuru Formu
  • Nüfus Cüzdanı yada Sürücü Belgesi aslı ve fotokopisi
  • SGK kaydı olmayan yada geliri doğrulanamayan müşteriler için gelir belgesi.
  • Emekli tanıtım kartı
  • Emekliye ait banka hesap cüzdanı

Bu belgeler ile İş bankası şubesine giderek emekli kredisine başvuruda bulunabilirsiniz. Daha detaylı bilgi için buradan bilgi alabilirsiniz.

Emekliye İhtiyaç Kredisi

Emeklilerin ihtiyaçlarını gidermek için bankaların yapmış olduğu kampanyaları inceleyelim. Emekli olanlara faiz kredi nasıl alır? Bankaların düzenlemiş olduğu krediler emekliler içinde geçerli mi? Hangi banka emekliye faizsiz kredi veriyor? Ziraat Bankası emekliye kredi kampanyası hakkında detaylı bilgileri bu makalemizde paylaşacağız. Eğer maaşınızı Ziraat Bankasından alıyorsanız “Emeklinin Artısı Kredi” kampanyasından yararlanabilirsiniz. Bu kampanyadan sadece Ziraat Bankasından Emekli maaşını alanlar için yararlanabilir.

Emekli İhtiyaç Kredisi

20.000 TL 48 ay vade %1,32 faiz oranı ile ihtiyaç kredisinden faydalanabilirsiniz.

Emekli Konut Kredisi

100.000 TL 120 Ay vade %1,12 faiz oranı ile konut kredisinden faydalanabilirsiniz.

Ziraat Bankası emekli kredisi hakkında daha detaylı bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Yüksek miktarda kredi çekebilmeniz için emekli maaşınızın iyi olması gerekmektedir. Bazı banklar emeklilerin maaşına göre 10 katına kadar kredi imkanı sunuyor. Emekli vatandaşların yaşadıkları sıkıntıları gidermek için bankalar emekliye faizsiz kredi imkanı sunuyor. Bu sayede emekli ihtiyaçlarını giderecek ve küçük taksitlerle krediyi ödeyecek.

Emeklilere kredi veren bankalar hakkında bilgi almak isterseniz makalemizi inceleyin.

Arama Terimleri: maaşın 10 katı kredi ziraat bankası
ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

YORUM YAZ